55% цьогорічних абітурієнтів навіть не намагалися вступити на бюджет

55% цьогорічних абітурієнтів навіть не намагалися вступити на бюджет
фото ВАР
Серед абітурієнтів цьогоріч 21,5 тис. випускників сільських шкіл, а також 8 тис. випускників попередніх років

Подача документів на місця держзамовлення у вузи вже завершилася, наступного тижня абітурієнти дізнаються списки зарахованих. Про це сьогодні на брифінгу заявила директор ДП «ІнфоРесурс» Оксана Белик, інформує LB.ua.

У Міносвіти назвали декілька відмінних фактів цієї вступної кампанії. Зокрема, абітурієнти в середньому подавали 5 заяв на бюджетні місця, хоча дозволена кількість - 7 заяв. Пік подачі заяв припав на перший день вступної кампанії - більш ніж 120 тис., в останній день абітурієнти подали найменше заяв - майже 29 тисяч.

Майже 55% вступників навіть не намагалися вступити на бюджет і відразу подавали заяви на контрактні місця. Їх зарахування відбудеться пізніше, після розподілу всіх місць держзамовлення.

Серед абітурієнтів цьогоріч 21,5 тис. випускників сільських шкіл, а також 8 тис. випускників попередніх років (2016 і 2017).

Зауважимо, що раніше в Міносвіти ще раз пояснили, яким чином відбувається розподіл місць абітурієнтів, які подали кілька заяв. Зокрема, послідовність розгляду заяв визначається за тими пріоритетами, які сам абітурієнт вказав під час подачі заяв, навіть якщо заяву подано останньою або в ній низький конкурсний бал.

До слова, розподіл бюджетних місць і списки зарахованих студентів будуть оприлюднені 1 серпня. Після зарахування студенти повинні подати оригінали документів до приймальної комісії свого навчального закладу до 6 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук