60% українських абітурієнтів вступили в ті ВНЗ, в які хотіли найбільше

9 серпня

Майже 60% абітурієнтів отримали рекомендації на бюджет за першим пріоритетом – тобто в ті ВНЗ і на ті спеціальності, які цікавили їх найбільше. Про це на прес-конференції у четвер, 9 серпня, повідомила голова Міносвіти України Лілія Гриневич, інформують «Українські новини».

Підбиваючи підсумки вступної кампанії-2018, Гриневич зазначила, що 2221 особа скористалася правом на пільги під час вступу у ВНЗ на бакалаврат у 2018 році. Зокрема, 48 осіб були зараховані за співбесідою, 2175 осіб рекомендовані до зарахування за вступними іспитами.

На бюджетну форму навчання були рекомендовані 58875 абітурієнтів, 87% із них подали оригінали документів і зараховані у вищі навчальні заклади. Серед рекомендованих 7107 осіб із сільським коефіцієнтів і 1814 осіб із рекомендаціями про регіональне замовлення.

Нагадаємо, основна вступна кампанія завершилася 6 серпня - цього дня рекомендовані до зарахування на бюджет абітурієнти повинні були подати оригінали документів для зарахування у ВНЗ. Ті, хто не отримав рекомендації, беруть участь у конкурсі на контрактні місця. Державне замовлення на навчання у вищих навчальних закладах цього року склало 191,1 тис. осіб.

Як повідомляв ZAXID.NET, завдяки вступникам із високими результатами ЗНО Львівський національний університет ім. І. Франка отримав від Міносвіти 391 додаткове місце за держзамовленням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України