67-річна львів’янка встановила рекорд вартості нерухомості

Триповерхову кам’яницю у центрі Львова скуповують частинами

21 серпня 2015

Переможцем аукціону з продажу комунальної нерухомості, який встановив новий рекорд вартості комерційної нерухомості у центрі Львова, виявилась директорка львівської продуктової крамниці «Темп» Олена Афоніна.

Нагадаємо, що один з учасників аукціону з продажу львівської комунальної нерухомості, що відбувся у середу, 19 серпня, придбав у будинку на вул. Староєврейській приміщення площею трохи більше 11 м² в майже за 2,6 млн грн. ($117 тис. за курсом НБУ станом на 19 серпня) – таким чином вартість нерухомості у центрі Львова перевищила $10,3 тис./ м².

Рекордна вартість комунального приміщення, особливо з огляду на його площу, змусила нас зацікавитись особою покупця – тим більше, що у міськраді відмовились розкривати його ім’я.

З власних джерел ZAXID.NET вдалося з’ясувати, що цим щедрим покупцем виявилась 67-річна львів’янка Олена Афоніна, директор і власник популярної львівської продуктової крамниці «Темп» на вул. Грушевського. Попри дещо вищі ціни, ця крамниця славиться серед львів’ян якістю продуктів і особливо власною кондитерською продукцією. Пані Афоніна також володіє ще однією крамницею «Темп» на вул. Коновальця.

Крамниця «Темп» на вул. Грушевського

За даними держреєстру речових прав на нерухоме майно, Олені Афоніній у будинку №26 по вул. Староєврейській належить ще два приміщення площею 169,8 м² і 63,8 м² відповідно, а її син В’ячеслав Афонін є власником квартири площею 28,9 м² у цьому ж будинку.

Фактично разом з останньою покупкою на аукціоні у середу родина Афоніних зосередила у власності майже весь триповерховий будинок на Староєврейській – їм належить 273 м². У будинку залишилось лише дві малесенькі квартирки (22,9 м² і 18,4 м²), що мають інших власників.

На жаль, Олена Афоніна категорично відмовилась надавати ZAXID.NET будь-які коментарі для цієї замітки.

Судячи з того, що одне із найбільших приміщень на першому поверсі у держреєстрі уже зазначене як «нежитлове приміщення магазину-кондитерської з відділом кави», Олена Афоніна, ймовірно, має намір відкрити у триповерховому будинку велику кав’ярню чи цукерню.

Будинок №26 на вул. Староєврейській

За останні роки у Львові з’явилося кілька кафе та ресторанів, які повністю займають кількаповерхові будинки у центрі Львова і всі вони, як правило, популярні серед відвідувачів. Достатньо згадати «Дім Легенд» на Староєврейській, «Гасову лямпу» на Вірменській чи «Ресторацію Бачевських» на Шевській.

 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття