85% іноземних туристів подобається українська природа, 45% незадоволені сервісом

КультураК.С., 1 вересня 20156860

Видавництво «Основи» напередодні виходу оновленого англомовного путівника «Awesome Ukraine» організувало опитування іноземних туристів про Україну. Загалом анкетування пройшли 500 туристів із 12 країн світу, в тому числі з США, Німеччини, Франції, Норвегії, Естонії, Латвії та Польщі.

Перш за все, гостей України неприємно здивував низький рівень сервісу. 45% туристів залишилися незадоволені обслуговуванням у кафе і магазинах, 30% ― громадським транспортом і таксі. 10% опитаних поскаржилися на погані дороги и стільки ж ― 10% ― на бруд у громадських місцях.

Серед інших негативних моментів називали труднощі з орендою житла (5%), брак розваг для дітей (5%) та невиправдано високі ціни (10%).

Проте було багато і позитивних відгуків. Понад 85% респондентів у захваті від української природи, особливо від Карпат і Дніпра. 70% згадують про красу українських міст та історичних визначних місць, ще 10% хвалять нічні клуби Києва. Національна кухня багатьом припала до смаку ― вареники і борщ сподобалися 85% опитуваних, котлета по-київськи ― 50%. Цікаво, що сало майже 30% віднесли до продуктів, які не радять куштувати. Про привітність і гостинність українців говорять 80%.

Нагадаємо, Awesome Ukraine ― англомовний путівник по Україні, написаний спеціально для іноземців, який розповідає про її найцікавіші та значущі події, місця і персон. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук