90-95% української зброї йде на експорт, - Міноборони

Економіка14 січня 20115132

90-95% загального обсягу виробництва на заводах українського оборонно-промислового комплексу йде на експорт, заявив головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов.

"Не може не турбувати той факт, що 90-95% загального обсягу виробництва продукції на підприємствах вітчизняного оборонно-промислового комплексу йде на експорт", - заявив чиновник, повідомляє УНІАН.

"Безумовно, валютні надходження від продажу зброї є суттєвими і досить необхідними для держави. Не спростовуючи цю позицію, відзначимо: існуючий критичний стан зразків озброєння і військової техніки (ОВТ) української армії вимагає зовсім іншого ставлення", - заявив представник військового відомства.

Фролов також констатував, що за останні 19 років на озброєння прийнято лише 93 нових і модернізованих зразків зброї та військової техніки, що була створена на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Головний інспектор Міноборони зазначив, що це незначний показник. "При цьому кількісний показник всього обсягу новітнього та модернізованого ОВТ сьогодні не перевищує 10%, решта 90% є морально і фізично застарілими", - сказав Фролов.

Крім цього, за його словами, є підстави стверджувати, що далеко не вся номенклатура ОВТ, яка потрібна Збройним силам, може сьогодні випускатися підприємствами вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Як повідомлялося, за словами командувача ВМС Збройних сил України адмірала Віктора Максимова, у 2010 році на ремонт кораблів Військово-морські сили України отримали в 10 разів більше коштів, ніж у минулому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук