«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видасть нову книжку «поттеріани» Джоан Ролінґ

СуспільствоЮрій Братюк, 27 червня 20185770
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видасть нову книжку «поттеріани» Джоан Ролінґ
У Британії книга вийшла в друк у 2017 році

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» придбало у британського видавництва Bloomsberry Publishing права на переклад та публікацію великого подарункового видання книги «Гаррі Поттер: Історія магії». Книга побачить світ восени, за її переклад візьметься Віктор Морозов, яки працював над адаптацією попередніх книг «поттеріани».

Видавці повідомляють, що «Гаррі Поттер: Історія магії» - це офіційна книга виставки видавництва Bloomsbury, яка є результатом співпраці Дж.К. Ролінґ і кураторів Британської бібліотеки. Автори видання співпрацювали з експертами, письменниками та культурологами яких надихнула виставка.

«Читачі зможуть познайомитися зі стародавніми книгами заклинань, чудово проілюстрованими сувоями, які розкривають секрет Еліксиру життя, флаконами з кров’ю дракона, корінням мандраґори, малюнками кентаврів та справжньою мітлою відьми; у книзі міститься інформація про магічні винаходи Джоан Ролінґ поряд з їхніми культурними та історичними предками», - повідомляє видавництво.

«Гаррі Поттер: Історія магії» - це подарункове видання, ілюстрований каталог видавництва Bloomsbury, який був виданий у 2017 році з нагоди 20-ї річниці виходу першої книги про Гаррі Поттера.

Нагадаємо, що з 2015 року видавництво Bloomsberry Publishing спільно з британським художником Джимом Кеєм, перевипустило серію книг про Гаррі Поттера. Особливістю видання є подарунковий формат і поліграфічні ілюстрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук