Абромавічус звинуватив Верховну Раду в незначному просуванні України в рейтингу Doing Business

Абромавічус звинуватив Верховну Раду в незначному просуванні України в рейтингу Doing Business
Айварас Абромавічус

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус вважає незлагодженість роботи Верховної Ради головною причиною незначного просування України в рейтингу Світового банку щодо легкості умов ведення бізнесу – Doing Business-2015. Про це він заявив у середу, 28 жовтня, повідомили Українські новини.

«Якби депутатський корпус працював більш злагоджено, то ми могли б в цьому рейтингу просунутися ще на 30 позицій у поточному році», – сказав він.

У рейтинг, за словами міністра, не потрапило спрощення реєстрації бізнесу протягом доби, а також низка інших прийнятих законів, які набирають чинності в кінці поточного року або в 2016 році.

Як інформував ZAXID.NET, Україна посіла 83 місце у рейтингу, піднявшись на 13 позицій у рейтингу за рік.

При цьому експерти Світового банку зазначили, що ключовою реформою, яка сприяла підвищенню рейтингу, є спрощення реєстрації бізнесу.

Згідно з даними Doing Business, для реєстрації підприємства в Україні треба пройти 4 процедури. Для реєстрації підприємства, за підрахунками експертів проекту, знадобиться не більше семи днів.

Водночас, проблемними для бізнесу в Україні залишаються підключення до електромереж, отримання дозволів на будівництво, ведення транскордонної торгівлі і процедура банкрутства.

Абромавічус також заявив про намір України увійти до топ-50 рейтингу Світового банку Doing Business протягом двох років.

«Топ - 50 наша мета через два роки роботи нашого уряд», – сказав він.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук