Ада Роговцева очолила журі на міжнародному фесті казок «KAZ.KAR» у Львові

Головні новини Львова 13.06Оксана Сенишин, 13 червня 2016, 17:39 595 0

Цьогоріч на фестиваль казок «KAZ.KAR» у Львові приїхали театри з Тегерана та Праги. Фестиваль присвятили покійному директору театру «І люди, і ляльки» Олегу Новохацькому. Власне, до стін цього театру і приїхали польські актори з Жешува. Виставу з маріонетками «Цирк Гринек» про директора цирку, яку поставили чотири роки тому, поляки вже возили до Туреччини та Тунісу. Тепер львівським малюкам через ляльок пояснювали складність людських стосунків.

«Директор по-різному поводиться зі своїми артистами: одного змушує працювати, другого просить, третього ганяє.. Чим більше є акторів, тим різноманітніші їхні стосунки з директором. Все, як і в житті», ― уточнив актор польського театру «Немно» Генрик Гринєвіцкий.

Фестиваль відбувається раз в три роки. Цьогоріч вже вчетверте. І об'єднав три локації: театр імені Лесі Українки, обласний театр ляльок та театр «І люди, і ляльки». А поважне журі, яким головує народна артистка України Ада Роговцева, визначає переможців. Тож і бали придумали особливі.

«Придумали собі бали: «дуже добре», «добре» і «задовільно». Відверту приблизність, манірність, фальшивість і багато-багато такого, чого не має бути в мистецтві, мені здається, настала пора, заборонити це раз і назавжди в українському мистецтві», ― висловила свою думку голова журі Ада Роговцева.

Цьогоріч на сцені ― 14 театрів, навіть з Праги і Тегерана. А благодійним фестиваль нарекли тому, що й глядач прибув особливий.

«З ласки Божої вдалося запросити до Львова шість сирітських будинків, які привезли своїх вихованців, вдалося організувати їм і транспорт, і харчування, і перебування, і майстер-класи, і подарунки. Тьху-тьху-тьху.. все вдалося», ― потішився художній керівник фестивалю Андрій Сендецький.

Переможців «KAZ.KAR’я» назвуть у вівторок о 14:45 біля Палацу Потоцьких.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук