Ада Роговцева зібрала 52 тис. грн для поранених українських бійців

КультураДарина Цвях, 13 серпня 20149870
Катерина Степанкова та Ахтем Сеїтаблаєв

Актриса Ада Роговцева зіграла в доброчинній виставі “Варшавська мелодія 2”. Усі гроші актриса передала пораненим бійцям. Усього було зібрано 52 тис. грн, повідомляє ТСН.

Спільно з Катериною Степанковою, Ахтемом Сеїтаблаєвим, Анатолієм Ященком та Володимир Задніпровським та волонтерами у нетеатральний час і без афіш актриса влаштувала доброчинну виставу. У залі, попри відсутність афіш, був аншлаг.

За словами Ади Миколаївни, бойовий дух солдатам зможе підняти лише рідня. Легендарна акторка наголосила: "Якщо ми будемо говорити: "Піднімайте, діти, дух", то вони можуть нас дуже далеко послати. Дурні слова, пусті слова, навіть якщо вони патріотичні дуже, то дурні і пусті слова. Тільки поштовх серця, тільки можливість помогти: нехай якусь лялечку принесуть, нехай замовлять фотокартки всіх-всіх, всієї рідні. Треба діяти так: необхідне і ще трішки".

Свою позицію з приводу ситуації в Україні Ада Роговцева висловлювала й раніше. Ще за часів подій Майдану вона зі сцени зверталась до мітингувальників з побажанням вистояти, засуджувала побиття людей на Майдані, разом з колегами зверталась до російських діячів культури та виступала за визволення Надії Савченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук