Спекуляції на смерті

Близькі Андрія Кузьменка просять припинити будь-які маніпуляції довкола теми його загибелі

На офіційній сторінці гурту "Скрябін" у Facebook опубліковано попередження про те, що в інтернеті з'явилися аферисти, які збирають гроші на пам'ятний знак та незалежне розслідування обставин смерті. Для цього у соціальній мережі "Вконтакте" була створена група "Кузьма Скрябін. Не будьмо байдужими!", Зараз вона уже заблокована.

"Народ, як не маєте поваги до прохань батьків не спекулювати на темі загибелі Кузьми, то хоч майте повагу до самого Андрія. Спочатку починаєте збирати гроші на пам'ятники, коли сім'я та родина про це не знають і не давали своєї згоди. Тепер на екстрасенсів. Далі що? З цієї групи ми просто в шоці. Ні сім'я Андрія Кузьменка, ні музиканти групи "Скрябін" не збирають жодних коштів! Якщо раптом, не дай Бог доведеться, це точно не буде робитися через якісь сумнівні групи з 200-ма учасниками", - йдеться на сторінці гурту.

Так само до спроб спекуляцій, цього разу вже політичних, музиканти гурту та близькі загиблого відносять і повідомлення про нібито вбивство музиканта. "Не було ніякої підстави, було чисте ДТП... Мені вже все доклали, є свідок, є людина, яка їхала з ним в машині. Поговорили з нею. На середині дороги був лід. Все було наче сухо, та посередині дороги була льодова брила. І він на неї попав", - цитують на офіційній сторінці матір Андрія Ольгу Кузьменко.

Близькі музиканта ще раз просять мати повагу до родини і прининити обговорювати цю тему.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • X. W. 12 лютого 2015, 17:21

  Люди! Дайте душі Андрію спокій! Нехай відпочиває з миром. Поставте себе на місці його родини і почніть дотримуватися його закликів в піснях і зробіть Україну такою, як мріяв Андрій.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук