Агентство Fitch знизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

ЕкономікаРоман Ганкевич, 18 вересня 201560410
Агентство Fitch знизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту
фото ZAXID.NET
Fitch знизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Приватбанку в іноземній валюті до рівня «RD» (обмежений дефолт) з рівня «C» у зв'язку із завершенням реструктуризації єврооблігацій банку на суму $200 млн. Рейтинг стійкості був знижений з рівня «С» до «F», йдеться у прес-релізі рейтингового агентства.

«Рейтингові дії слідують за завершенням реструктуризації пріоритетних єврооблігацій банку на суму $200 млн з терміном погашення 23 вересня 2015 року. Відповідно до методології Fitch з обміну проблемних боргових зобов'язань, такий обмін має місце, якщо реструктуризація призводить до значного погіршення умов за фінансовим зобов'язанням емітента щодо початкових умов і проводиться, щоб уникнути банкрутства або дефолту за платежами. Зниження РДЕ і рейтингу стійкості Приватбанку відображає думку Fitch, що реструктуризація боргу банку підпадає під ці критерії», - сказано в документі.

Рейтинги ж самого банку залишилися без зміни. Раніше рейтинг реструктурованих облігацій уже був на найнижчому можливому рівні «C» до дефолту.

Агентство Fitch допускає перегляд і підвищення рейтингу стійкості, РДЕ і рейтингів боргу банку після того, як буде доступна достатня інформація про кредитоспроможність банку після реструктуризації.

Разом з тим, вказує агентство, рейтинги, швидше за все, залишаться дуже низькими з урахуванням високих ризиків і порогу України «CCC».

Нагадаємо, 11 липня повідомлялося, що Fitch знизило рейтинги Приватбанку і Ощадбанку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук