Активісти порівняли вивіски Львова та Івано-Франківська

КультураГанна Власюк, 24 липня 201526220
Активісти порівняли вивіски Львова та Івано-Франківська
Вивіска в кафе у центральні частині Львова

Активіст івано-франківської громадської ініціативи «Тепле місто» Василь Гошовський у своєму фотопроекті порівняв вивіски Івано-Франківська та Львова. На основі порівняння він зробив висновок, що, попри ідентичні вимоги до встановлення вивісок в обох містах, у Львові цих вимог дотримуються значно сумлінніше. 

«Дана стаття не має на меті показати, де добре, а де погано. Ми хочемо проілюструвати гарні приклади вивісок в Україні, правила встановлення яких можна і потрібно виконувати. Цього разу наводимо приклад Львова», - пише активіст на сайті ініціативи «Тепле місто». 

Розпочинається фоторепортаж із порівняння вивісок івано-франківських та львівських аптек. 

«Як бачимо, у Львові вивіски виконані об'ємними літерами, які відповідають кольоровим гамам фасадів та не закривають русти і ліпнину будівель. Натомість в Івано-Франківську великі конструкції вивісок та зовнішньої реклами яскравих кольорів закривають собою більші частини фасадів», - коментує Гошовський. 

Вивіски аптек у Львові

 

Вивіски аптек в Івано-Франківську

Та ж ситуація, за словами активіста, із вивісками у продуктових магазинах: у Львові вони акуратні та виконані із об'ємних літер, в Івано-Франківську –  це дещо «крикливі» банери, якими закриті вікна та русти фасаду.

Продуктовий магазин у Львові

Продуктовий магазин в Івано-Франківську

Цікаво, що вивіски мереж зв'язку «МТС» та «Алло» у Львові та Івано-Франківську також виявилися різними.

«У Львові це – окремі об'ємні літери: «МТС» розмішені на площі одного з рустів фасаду, «Алло» - на матовій основі (хоча основу краще не встановлювати). В Івано-Франківську вивіска «Алло» - це велика червона конструкція та різнокольорові рекламні банери, які закривають значну частину фасаду; другий приклад - це масивні червоні пластикові панелі, що закривають віконні рами», - пише активіст. 

Вивіски мереж зв'язку «МТС» та «Алло» у Львові 

Вивіски мереж зв'язку «МТС» та «Алло» у Івано-Франківську

Детальніше всі фото івано-франківських та львівських вивісок можна переглянути за посиланням

Василь Гошовський є координатором проекту «Вивіски», мета якого – створення в Івано-Франківську візуально привабливих вивісок зі збереженням естетики середовища та врахуванням архітектурних особливостей будівель. 

Всі фото: Василь Гошовський

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук