Американська компанія-постачальник ядерного палива в Україну стала банкрутом

ЕкономікаАндрій Стець, 29 березня 20177760
Американська компанія-постачальник ядерного палива в Україну стала банкрутом
В серпні 2016 року Україна домовилася з компанією Westinghouse Electric про збільшення поставок ядерного палива

Рада директорів японської Toshiba Corp. у середу, 29 березня, схвалила банкрутство своєї проблемної американської дочірньої структури Westinghouse Electric,що обслуговує атомні електростанції.

Тепер Westinghouse планує звернутися до суду відповідно до статті 11 Кодексу про банкрутство США, інформує «Інтерфакс-Україна» з посиланням на видання Nikkei.

Спонсором Westinghouse має виступити Korea Electric Power Co. (KEPCO) – найбільша південнокорейська електроенергетична компанія. З таким проханням до неї звернулося керівництво Westinghouse.

Toshiba вирішила збанкрутувати Westinghouse Electric через збитки компанії, що досягли майже 7 млрд. доларів. Корпорація планувала до 31 березня повідомити кредиторів про подання заяви про неспроможність дочірньої компанії. Очікується, що процедура банкрутства збільшить збитки приблизно до 9 млрд. доларів.

Сама ж японська компанія, яка переживає найгіршу фінансову кризу у своїй історії через проблеми з Westinghouse, яка страждає від масштабних перевитрат на двох американських АЕС, заявляла про бажання продати контрольну частку в американському підрозділі, а також знизити свою частку з нинішніх 60% у консорціумі NuGen, який планує будівництво нової АЕС у Великобританії.

Раніше Toshiba двічі переносила публікацію звітності за третій фінансовий квартал, що завершився в грудні 2016 року, через невизначеність навколо Westinghouse. Тепер Toshiba розраховує оприлюднити квартальну звітність 11 квітня.

Нагадаємо, в серпні 2016 року Україна домовилася з компанією Westinghouse Electric про збільшення поставок ядерного палива в нашу країну і про будівництво заводу з його виробництва. Впродовж 2016 року в Україну було поставлено 5 партій палива Westinghouse.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук