Американський фонд готовий інвестувати у переробку сміття на Закарпатті

Пілотний завод хочуть збудувати на Тернопільщині, а потім прийти на Закарпаття

Компанія «Waste to energy corp» має намір збудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод, проект готовий профінансувати фонд зі США. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Згідно із повідомленням, пропозиції представники фірми обговорили 24 березня з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та «отримали гарантії всебічної підтримки для втілення проекту».

Завод працюватиме за технологією «плазмова газифікація», яка вироблятиме з відходів синтетичний газ, енергію або високоякісні нафтопродукти без шкідливих викидів.

Це одна із технологій, яка дозволяє рентабельно переробляти несортовані тверді побутові відходи на 98 відсотків. У світі нині працює приблизно 15 заводів, які використовують дану технологію.

«В Україні компанія планує збудувати пілотний завод у Тернопільській області, вартістю 90 мільйонів доларів. Фінансує проект американський фонд, котрий готовий інвестувати в будівництво подібного об’єкту на Закарпатті», – повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА.

На сайті компанії Waste to energy corp, яка має україномовну сторінку, вказується, що вони –«новостворене підприємство, складається із висококваліфікованих спеціалістів, з великим досвідом реалізації аналогічних проектів».

«Нам дуже прикро що питання переробки відходів в Україні не реалізовується із моменту незалежності, а тому ми прагнемо врятувати країну від екологічної катастрофи. Оскільки проблема твердих побутових відходів (ТПВ) набирає саме таких масштабів.Ми перед собою ставимо амбітні цілі: зупинити вивіз ТПВ на полігони, все повинно перероблятись;звільнити існуючі полігони від ТПВ; створити нові робочі місця для наших громадян», – повідомляється на сайті компанії.

У контактах, за якими можна зв’язатись із Waste to energy corp, вказані лише телефонний номер та адреса електронної скриньки.

На сайті також повідомляється, що компанія планує побутувати два переробні заводи в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук