Американський панк-гурт спростував свою заяву про «фашизм в Україні»

КультураК.С., 1 травня 20168310
Американський панк-гурт спростував свою заяву про «фашизм в Україні»
Anti-Flag

Київський концерт панк-гурту із США Anti-Flag, запланований у клубі Sentrum на 6 червня, викликав обурення через те, що раніше гурт висловлював солідарність з позицією італійської групи Banda Bassotti, яка підтримала дії терористів на Донбасі.

Барабанщик Anti-Flag Пет Тетік в ролику, датованому 2014-му роком, заявляв про підтримку музикантів Banda Bassotti в їх прагненні «зупинити фашизм в Україні». «Продовжуйте свою боротьбу, женіть фашистів, no pasaran!», – звернувся він до італійських колег.

У відеозверненні Banda Bassotti, солідарність з яким висловили Anti-Flag, звучали звинувачення у «бомбардуванні мирних жителів, переслідування росіян, комуністів і будь-кого, хто може здатися прихильником народного ополчення», а також на адресу західних ЗМІ, які нібито замовчують «злочину нацистського уряду Києва». Також Banda Bassotti ініціювали збір коштів на підтримку «ополчення» и мешканців територій, контрольованих сепаратистами і російськими військами.

30 квітня Пет Тетік повідомив на офіційній сторінці групи у Facebook, що заяву його змусили зробити обманом.

«Кілька років тому, під час запису відео-інтерв’ю на одному з фестивалів, інтерв’юер, який увійшов до мене в довіру, змусив мене зробити дуже специфічну заяву на підтримку групи Banda Bassotti, про яку я нічого не знав. Робити заяву, не знаючи нічого про цю групу, було помилкою.

Після анонсу двох наших виступів в Україні цього літа, ми дізнались, що та моя заява про Banda Bassotti викликала з боку наших друзів в Україні нерозуміння щодо переконань гурту Anti-Flag», - повідомив музикант.

Anti-Flag підтримує лише тих, хто мирно захищає права людини. Ми – громадяни світу і не підтримуємо жодну країну, групу чи особу, що ставлять свою власну силу і погляди вище за права людини для всіх.

Anti-Flag підтримує тих, хто в мирний спосіб працюють над побудовою світ, в якому кожна людина, незалежно від раси, релігії, етнічного походження, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності, матеріального статусу чи географічного розташування, насолоджується свободою від поневолення і насильства.

Ми підтримуємо народ України і всі народи світу, які дотримуються цих принципів», - йдеться на сторінці групи.

Група Anti-Flag, відома своїми радикально лівими поглядами, на концерті в Києві 6 червня планує презентувати свій новий альбом «American Spring» («Американська весна»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук