Android-версія додатка аудіо-соцмережі Clubhouse 21 травня запрацювала в Україні, повідомило профільне видання AIN.UA.
Журналісту видання вдалося знайти додаток в Google Play і встановити його на телефоні.
При цьому через кілька годин після релізу в Google Play деякі користувачі почали скаржитись на те, що Clubhouse заблокувала їхні облікові записи. Однак, як пояснюється в публікації, річ у тім, що компанія обмежила доступ користувачів, які раніше знайшли спосіб, як встановити iOS-версію на Android. З такою ж проблемою зіткнулися ті, хто змінив пристрій Apple на Android, адже до одного облікового запису може бути прив'язаний один номер телефону.
Завантажити Clubhouse для Android можна за цим посиланням.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиЩо таке Clubhouse
Аудіосоцмережу Clubhouse запустили в березні 2020 року. З того часу і до 9 травня сервіс офіційно працював виключно через додаток для iOS. Однак 9 травня Clubhouse запустила Android-додаток. Спершу він був доступним лише у США, однак компанія анонсувала, що незабаром він стане доступним і в інших країнах.
Ця соціальна мережа дає можливість спілкуватися користувачам у режимі аудіобесід. Його розробники – колишні співробітники Google Пол Девісон та Роган Сет. Вони хотіли створити соцмережу, де можна «задавати запитання, дебатувати, навчатися та дискутувати на тисячі різноманітних тем». Вони ж і розіслали перші 5 тисяч запрошень у Clubhouse.
Зареєструватися у Clubhouse можна тільки за запрошенням уже наявного користувача.