Апеляційний господарський суд скасував арешт рахунків та майна «Укртрансгазу»

ЕкономікаАндрій Стець, 12 березня1940

Північний апеляційний господарський суд задовольнив скарги акціонерного товариства «Укртрансгаз» у справі щодо стягнення з підприємства 2 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогаза» у Twitter.

«Північний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційні скарги Укртрансгазу у справі №17/32 щодо неправомірного стягнення з підприємства 2 млрд грн», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд скасував попередні ухвали про заміну способу виконання рішення та про зміну сторони виконавчого провадження, які були винесені на користь позивачів.

«Укртрансгаз» повідомляє, що з їхніх рахунків вже списали понад 226 млн грн.

«Зараз «Укртрансгаз» очікує на розблокування своїх рахунків державним виконавцем. Станом на сьогодні з рахунків УТГ вже списано більше 226 млн грн на користь приватних компаній-позивачів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після ухвали суду «Укртрансгаз» спробує повернути списані кошти.

Північний апеляційний господарський суд задовільнив апеляційні скарги Укртрансгазу у справі №17/32 щодо неправомірного стягнення з підприємства 2 млрд грн.

Зазначимо, що наприкінці 2019 року відбувся анбандлінг «Нафтогазу», у результаті якого з компанії вивели газотранспортну систему. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія «Оператор ГТС України», підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, «Нафтогаз» зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.

Згодом, АТ «Укртрансгаз» звернулося до Ради національної безпеки і оборони України через арешти всіх рахунків та активів підприємства.

Служба безпеки України у взаємодії з керівництвом міністерства фінансів України попередила протиправну оборудку із привласнення природного газу на 250 млн грн

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук