Аптеки Львівщини у квітні отримали майже 4,5 млн грн за «доступні ліки»

Аптеки Львівщини у квітні отримали майже 4,5 млн грн за «доступні ліки»
фото умовне
Львівщина на другому місці за кількістю ліків, які пацієнти отримали за «Доступні ліки»

Львівщина увійшла в трійку лідерів, які у квітні отримали від Національної служби здоров’я України (НСЗУ) найбільші виплати за програмою «Доступні ліки». Аптекам області виплатили майже 4,5 млн грн, 27 травня повідомило МОЗ України.

На першому місці за найбільшою сумою виплат є Дніпропетровська область - 5,16 млн грн), Львівщина на другому місці - 4,42 млн грн і замикає трійку лідерів місто Київ - 4,3 млн грн. Загалом НСЗУ виплатила аптекам у квітні понад 45 млн грн.

За даними МОЗ, станом на 24 травня 2019 року 992 аптечних закладів-юридичних осіб уклали договір з НСЗУ на участь в урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки».

З 1 квітня пацієнти, які користуються програмою «Доступні ліки», почали отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом.

Отримати електронний рецепт можна лише у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким пацієнт підписав декларацію. Ті, хто ще не підписав декларацію може це зробити під час візиту до сімейного лікаря і відразу ж отримати електронний рецепт за програмою «Доступні ліки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук