«Арену Львів» номінували на «Кришталеву цеглу»

СпортДар'я Буряченко, 25 листопада 20145030

Стадіон «Арена Львів» став одним із номінантів на перемогу в Міжнародному архітектурному конкурсі на кращий реалізований проект «Дім-2014» - «Кришталева цегла», організованому Польським житловим товариством у Любліні.

Конкурс охоплює десять регіонів у Польщі, Україні та Білорусі і є найбільшим міжнародним оглядом архітектурних та інженерних досягнень будівництва у Східній Європі, інформують у прес-службі львівської мерії. 

Предметом конкурсу є житлові і житлово-побутові будівлі, будинки колективного проживання, житлові комплекси, приміщення широкого використання, історичні та адміністративні об'єкти, побудовані в період із січня 2012 року до вересня 2014 року.

21 листопада стадіон оглянула конкурсна комісія на чолі з головою правління Польського житлового товариства Любліна Казимиром Видусевичем та головним архітектором Львівської області Володимиром Лавріном. 

Результати ювілейного 15-го конкурсу «ДІМ-2014» - «Кришталева цегла» будуть оголошені 12 грудня 2014 року у Любліні. 

Довідка. «Арена Львів» – це сучасна комфортна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою, збудована спеціально до чемпіонату Євро-2012 і призначена обслуговувати спортивні та розважальні події найвищого рівня. 

Окрім надзвичайно повної оглядовості стадіону, «Арена Львів» вирізняється своєю досконалою архітектурою. Це, зокрема, так звана «променада» між ярусами глядацьких трибун, що замикає кільцем весь стадіон та надає зручний простір для прогулянок і полегшує орієнтацію на стадіоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук