Археологи ідентифікували рештки дружини фараона Рамзеса ІІ

КультураРоман Ганкевич, 4 грудня 201610050
За життя Нефертарі була не тільки знаменита своєю красою, але й мала значну владу

Міжнародна команда археологів повідомила, що муміфіковані коліна, які були знайдені в Долині Царів у Єгипті, найімовірніше, належать дружині Рамзеса ІІ - Нефертарі. Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, гробниця Нефертарі була виявлена в 1904 році. Її стіни були прикрашені красивими малюнками, незважаючи на те, що саме поховання було розграбовано. Разом з тим, вчені сумнівалися в тому, що фрагменти тіла, зокрема, муміфіковані коліна, дійсно належали Нефертарі.

Для того, щоб ідентифікувати рештки, археологи проаналізували препарати, що використовувалися для бальзамування, і визначили вік останків радіовуглецевим методом. Отримані результати показали, що коліна належать жінці високого соціального статусу у віці від 40 до 50 років.

Зіставивши отримані результати з аналізом предметів, які були виявлені в гробниці, дослідники прийшли до висновку, що коліна належали Нефертарі.

Нефертарі померла близько 1250 року до нашої ери. За життя вона була не тільки знаменита своєю незвичайною красою, але мала значну владу, яку вважала за краще не демонструвати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук