Art School у Львові набирає творчих людей на безкоштовні курси

Культура10 лютого 20110

У Art School відбудеться день відкритих дверей. Метою заходу є набір учасників, які мають перспективні та інноваційні ідеї у галузі візуального мистецтва і готові їх реалізувати, на тримісячний курс навчання у мистецькій школі.

Відтак, 10 лютого о 16:00 годині  відбудеться день відкритих дверей в Art School, що знаходиться у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). На заході можна більше дізнатись про діяльність школи, навчальну програму, викладачів, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Курс навчання у Art School триватиме з 1 березня до 31 травня та поділяється на теоретичні заняття «Історія та теорія кіно» (з переглядами фільмів) та практичний курс «Кіномайстерня» за участю лекторів-професіоналів та досвідчених практиків. Відвідування курсу безкоштовне, заняття відбуватимуться двічі на тиждень (щосереди і щоп'ятниці). Роботи учасників будуть презентовані на IV Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів WIZ-ART 2011.

Нагадаємо, що прийом заявок на навчання у Першому наборі Школи візуального мистецтва Art Sсhool триває до 15 лютого 2011 року. Всього буде відібрано 25 осіб, віком від 16 до 30 років. З відібраними учасниками будуть проведені співбесіди.

 

Довiдка ZAXID.NET

Заявку потрібно відправити на електронну скриньку [email protected] Детальніше дізнатися про навчання можна на сайті або за тел. 063 561 57 22.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук