Арт-форум «Пам’ятаю. Зима, що триває» представив виставку сучасного живопису
Культура

Арт-форум «Пам’ятаю. Зима, що триває» представив виставку сучасного живопису

К.С., 18 лютого 2015 444 0
фото Facebook
Олексій Белюсенко. Щоденник екстреміста. 2014

У рамках Арт-форуму «Пам’ятаю. Зима, що триває» 19 лютого у Києві відбудеться відкриття групової виставки українських художників Матвія Вайсберга, Олексія Белюсенка, Бориса Єгіазаряна і творчого об’єднання Sampled Pictures.

Виставка - це своєрідна хроніка подій, що охоплює період від початку Майдану і до сьогодні. Картини Матвія Вайсберга і Олексія Белюсенка розпочинають хроніку із Майдану, його повсякденного життя і боротьби, а кримські пейзажі Олексія Белюсенка її продовжують. «Завдяки Майдану я відчуваю себе людиною, що змінилася, - цитує Олександра Белюсенка Cultprostir. - Для мене це був досвід болючий... і радісний чи що. Відчувати себе вільною людиною - це те, що ні за які гроші не купиш».

Відеоінсталяція «Літо. 2014» творчого об’єднання Sampled Pictures інспірована драматичними подіями на сході України. Це спроба відтворити засобами відео контраст між ідилічною, майже живописною картиною природи і тими подіями, які чутно за кадром у звуковій доріжці (автор - Олег Чорний, оператор - Андрій Тартишніков, монтаж зображення та звуку - Андрій Коротаєвський, зведення звуку - Михайло Капуста).

Хроніка символічно закінчується світлими та життєдайними картинами Бориса Єгіазаряна з надією і вірою у мирне небо. 

Художники, які стали учасниками виставки були водночас і активними учасниками Майдану.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук