Артисти Львівської опери домоглися продовження контракту для київського балетмейстера

КультураГанна Власюк, 25 липня 20158150
Артисти Львівської опери домоглися продовження контракту для київського балетмейстера

Понад 30 артистів балетної трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької домоглися продовження контракту для київського балетмейстера Віктора Щербакова. Той впродовж року працював в опері на посаді педагога-репетитора, а 24 липня був звільнений з посади через закінченя контракту. 

Як розповіла ZAXID.NET провідна солістка балету опери Альбіна Якименко, 25 липня, після двох годин перемовин представників балетної трупи із керівництвом оперного театру, останнє вирішило продовжили контракт Щербакову до початку наступного театрального сезону восени цього року. 

Раніше ж більша половина балетної трупи театру – 33 людини, підписали заяву до його керівника з проханням залишити Щербакова на посаді. 

Попри це, 24 липня Щербакова таки звільнили з посади, не продовживши контракт. У той же день артисти балету влаштували попереджувальний страйк, затримавши виставу «Корсар» на 15 хвилин. 

Водночас, як шлося у повідомленні на офіційній сторінці Львівського оперного театру у Facebook, робота із Віктором Щербаковим на посаді педагога-репетитора цікава молоді і сприяє професійному росту та розвитку балетної групи. Про останнє, згідно з повідомленням, свідчить здобута Щербаковим перша премія на фестивалі «Балет-fest», що відбувся 17 липня 2015.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук