Арт-проект «Ілюстрація монстрів» презентував гру «Побий #уйла»

КультураДарина Цвях, 19 вересня 20142880
Арт-проект «Ілюстрація монстрів» презентував гру «Побий #уйла»

У Києві вчора, 18 вересня, відбулося відкриття арт-проекту «Ілюстрація монстрів», пише nvua.net.

В арт-галереї Мінус, окрім виставки карикатур, також відбулася презентація «нової національної карткової гри» «Побий #уйла».

«Рік тому ми мирилися з їх існуванням, пів року тому ми вже їх ненавиділи, сьогодні - час сміятися над псевдодиктаторами та «державними діячами», які насправді виявилися злодіями, грабіжниками і моральними виродками. Але інтелігентні люди вміють ображати «художньо» - наприклад, у формі карикатури: дуже неприємно, але як красиво... », - пояснили свій задум автори проекту В'ячеслав Казаневський та Михайло Шлафер.

У процесі роботи над проектом персонажі, неочікувано для самих авторів, перетворилися у колоду карт! 

Кожен має своє виразне місце в ієрархії корупційної піраміди. Тут є «тузи», «дами», «королі» та вся їхня свита - аж до «шісток». Саме їхні нескінченні шулерські перетасовки колоди призвели до того «розкладу», в якому опинилася країна сьогодні. 

Отже, вперше каталог виставки виготовлений у вигляді справжньої колоди карт. Таким чином народилась нова карткова гра, яка отримала назву «Побий #уйла!».

«Правила гри: грають за правилами «Дурня», але з двома Джокерами – чорним та червоним. Чорним Джокером як раз і є #уйло. Карта сильна, б’є всіх, окрім Червоного Джокера, який є втіленням непереможного українського духу і може крити хоч кого, включно з #уйлом», - пояснюють правила автори проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук