У Львові готують до виїзду на маршрути першу партію білоруських автобусів

16 нових автобусів МАЗ тестуватимуть на міських маршрутах

12 вересня 2018

У Львові оновлюють громадський транспорт. Перші 16 великогабаритних автобусів МАЗ зі ста, які місто придбало в Білорусі, передали АТП-1. Нагадаємо, перша партія білоруських автобусів МАЗ прибула до Львова у кінці серпня. Транспорт уже розмитнений і перебуває в автопарку комунального підприємства, що на вул. Авіаційній.

До кінця цього року місто отримає загалом 150 новеньких автобусів. Із них 100 – виробництва білоруського заводу і ще 50 львівських «Електронів».

«Ми вже отримали 16 перших автобусів МАЗ. Їх вже розмитнено і вони знаходяться на територіі АТП-1. Ми перевіряли досвід Києва. Такі автобуси в столиці успішно експлуатують уже 10 років», – розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Усі фото прес-служби ЛМР

Наразі автобуси тестуватимуть на всіх міських маршрутах.

Автобуси придбали на умовах фінансового лізингу відповідно до підписаної угоди з «Укргазбанком». Вартість автобуса МАЗ разом із розмитненням – 122 тис. євро. До прикладу, вартість такого самого «Електрона» – 147 тис. євро.

Нагадаємо, у Львові планують оновити громадський транспорт на 30 млн євро. Заплановано придбати близько 150 нових автобусів та 50 тролейбусів. У наступні роки також планують купити ще 10 нових трамваїв та 100 нових автобусів за кошти Європейського інвестиційного банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Тігіпко нашого часу
Масштабна пожежа на олійному заводі «Майола» біля Львова
Депортовану з Росії журналістку Олену Бойко привезуть до Львова
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ