У Львові планують оновити громадський транспорт на €30 млн

Мерія вже готує відповідну угоду із ЄБРР

ЕкономікаЯ.І., 29 вересня 201712502
Окрім нового транспорту, у Львові планують підвищувати вартість проїзду

У Львові почалась робота над впровадженням системи електронного квитка на всьому транспорті. Окрім того, місто готує угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про оновлення міського комунального транспорту на суму 30 млн євро. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми вже розпочали роботи над впровадженням системи електронного квитка на всьому транспорті. Це буде перша сучасна і повномасштабна система єдиного електронного квитка в Україні. Ми не лише зробимо комфортним життя пасажирів, але й наведемо лад в обліку коштів та пільгових послугах», - повідомив Андрій Садовий.

Мер міста також звернув увагу на оновлення громадського транспорту у місті.

«Ми повинні розуміти, що якісний транспорт – це коштує. На сьогодні місто інвестує значні кошти в оновлення транспорту. Зокрема, ми готуємо угоду з ЄБРР про оновлення міського комунального транспорту на суму в 30 мільйонів євро. Але для того, аби вся ця система функціонувала справно, щоб водії не втікали на роботу в Польщу, щоб приватні перевізники теж могли оновлювати рухомий склад - ми повинні поступово впроваджувати адекватні ціни на проїзд. При цьому ще раз наголошу - підняття цін повинно супроводжуватись підняттям якості і не інакше», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук