Аукціон Christie's встановив нові рекорди

Аукціон Christie's встановив нові рекорди
фото Christie's

На торгах повоєнного та сучасного мистецтва аукціонного дому Christie's були встановлені світові рекорди ціни проданих на аукціоні творів чотирьох художників - Пітера Дойга, Жана Дюбуффе, Мікеланджело Пістолетто і Трейсі Емін. Про це йдеться на сайті аукціонного дому.

Загальна виручка торгів склала 99,4 млн. фунтів (170 млн. доларів). Найдорожчим лотом стала картина Френсіса Бекона «Ескіз голови Люсьєна Фройда». Вона пішла з молотка за 11,5 млн. фунтів (19,6 млн. доларів). Найдорожча робота Бекона, продана на аукціоні – «Три етюди до портрету Джона Едвардса», яку купили у 1984 році за 80 млн. доларів.

Картина «Заїжджий двір» шотландського художника Пітера Дойга, що працює в напрямку магічного реалізму, була продана на торгах Christie's за максимальну для цього майстра суму в 9,9 млн. фунтів (16,9 млн. доларів).

Світовим рекордом стала сума в 4 млн. (6,8 млн. доларів), сплачена за картину «Весела наука» французького художника і скульптора Жана Дюбуффе.

Картина італійського художника Мікеланджело Пістолетто, представника напрямку Arte Povera «Закохані» була продана за 2,3 млн. фунтів ($ 3,9 млн).

Нарешті, найпомітнішим лотом стала інсталяція «Моє ліжко» Трейсі Емін, представниці напряму «Молоді британські художники». Вона була продана за 2,5 млн. фунтів ($ 4,3 млн). Це - найбільша ціна, яку колись платили за роботу цієї художниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук