Австрієць створив у Львові новий симфонічний оркестр «K&K Symphoniker»

Головні новини Львова 25.05Марічка Крижанівська, 25 травня 2016, 17:26 995 0
дивіться також

Австрійський диригент і композитор Маттіас Георг Кендлінгер створив у Львові уже другий симфонічний оркестр, назвав його «K&K Symphoniker».

Усі музиканти – львів'яни, ті, які пройшли прослуховування і яких визнали найкращими. Між ними – уже досвідчені і ще зовсім молоді.

За диригентським пультом – незвичний маестро. Максиміліану Кендлінгеру всього 17 років, але його уже називають юним обдаруванням, вартим того, аби диригувати симфонічним оркестром.

«Мої перші репетиції були непрості, але процес йде. Я росту і вчуся разом з оркестром, ця робота приносить велике задоволення мені і музикантам. Нам вдається», – зізнався диригент Максиміліан Кендлінгер.

За Максиміліаном пильно стежить батько – Маттіас Георг Кендлінгер. Цей австрійський диригент і композитор 15 років тому створив у Львові оркестр «K&K Philharmoniker», який успішно гастролює у найкращих залах за кордоном. Виконав понад 1100 концертів у 20 країнах Європи.

А тепер цей колектив має стільки контрактів на Заході, що його засновник вирішив створити ще один оркестр саме із львівських музикантів.

«Я побачив, що ваша країна має дуже багато талантів, але надто мало можливостей, щоб реалізувати їх. І я можу тут щось змінити. Так виникла ідея – створити тут оркестр, спочатку один, а тепер другий. Це виграшно і для нас, бо з'явився високо професійний колектив, і для львівських музикантів, які мають нагоду показати свій талант», – повідомив засновник оркестрів Маттіас Георг Кендлінгер.

І нарешті, у новоствореного оркестру та 17-річного маестро – дебют. Першими слухачами стала львівська публіка.

А далі «K&K Symphoniker» уже має розписаний графік у Європі.

«Найближчі гастролі – частина цього оркестру поїде з "K&K Philharmoniker". У жовтні їдуть в Берлін і Ляйпціг – Німеччину. А наступна гастроль – кінець грудня, це буде Австрія, Німеччина, Швейцарія, Франція і Іспанія», – додав директор музичної агенції «Да Капо Україна» Олег Станкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук