Австрійська урбаністка зніме фільм про львівський район Санта-Барбара

Австрійська урбаністка зніме фільм про львівський район Санта-Барбара
фото lviv.ridne.net
Авторка фільму досліджуватиме зв'язки між популярним серіалом і сихівською дійсністю

Віденська урбаністка Анна Барб’єрі приїде до Львова для роботи над фільмом «Санта-Барбара назавжди». За повідомленням Центру міської історії, проект дослідниці стосується зв’язків між каліфорнійським містом Санта-Барбара, однойменним львівським районом та популярним у 1980-90-ті рр. серіалом.

Анна Барб’єрі працюватиме над фільмом кілька тижнів у серпні і в лютому.

Дослідниця вивчала архітектуру в Школі мистецтв Глазго та у Віденському технологічному університеті. Зараз вона навчається на магістерській програмі з Критичної теорії в Академії мистецтв у Відні. Серед зацікавлень урбаністки тема забудови у пострадянських державах і суспільствах.

Проект «Санта-Барбара назавжди» має на меті дослідити і описати сихівський Зубра-центр. Цей торговий комплекс отримав народну назву «Санта-Барбара» через архітектурну схожість з іспанським колоніальним стилем Каліфорнії, з яким широкий загал познайомився завдяки популярному серіалу «Санта-Барбара».

Історія Зубра-центру та його перейменування у роботі дослідниці – це точка відліку для вивчення питань колективної пам’яті, пам’яті 1990-х років, ідентичності та переплетення архітектури і медій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук