Бакалаврат треба вважати завершеною вищою освітою, – міністр освіти

Бакалавр – це повна, завершена вища освіта. На цьому сьогодні, 7 липня, у Львові наголосив міністр освіти та науки Сергій Квіт.

«Щоправда, нам треба ще щось пояснити, прийняти якісь додаткові документи, попрацювати з працедавцями. Тобто ми до цього йдемо, що бакалавр – це має бути повна, завершена і остаточна вища освіта. Зокрема, для тих, хто не хоче йти далі, займатись наукою і здобувати рівень магістра», – зазначив міністр.

За його словами, це питання є проблемним навіть для Західної Європи. «Я був на конгресі Асоціації європейських університетів і кожного разу озвучують проблеми, що вони мусять постійно пояснювати працедавцям, що бакалавр – це є завершена освіта», – додав Сергій Квіт.

«В Україні, наприклад, свої вимоги до посади на державну службу. А якщо людина іде працювати в приватну компанію, там взагалі можуть не питати про диплом. Тому, я думаю, такі речі повинні більше публічно звучати, для того щоб працедавці усвідомили, що це вища освіта. Тобто самого лише формального боку справи тут замало насправді», – підсумував міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук