Балет «Життя» запрезентував уже четверту відео роботу у стилі «денс-екшн»

КультураМарічка Крижанівська, 6 травня 2015, 19:50 294 0

Символи-коди оживуть, нація відродиться - такий головний мотив нового кліпу «Етна» балету «Життя». Колектив запрезентував уже четверту відео роботу  у стилі «денс-екшн».

«Самі зйомки кліпу відбувалися вночі, мало не до світанку, особливо зранку коли лежала роса і холодно і всі вже замучилися. Але оцей дух патріотизму, дух, що ти робиш хорошу справу і доносиш до людей, воно завжди надає сили», — каже солістка балету «Життя» Олександра Перун.

Кліп «Етна» є прологом до сценічної постановки - історично-музичного перформенсу «Ремінісценції. UA». Його балет «Життя» запрезентує 25 травня у Львівській Опері.

«Ми хочемо розповісти про все, що відбувається зараз в доступній, сучасній формі. Ми подаємо нашу історію за останні 300 років України  в такому дуже стислому форматі, півтора години і в форматі, який може сприйняти будь-який глядач», — розповідає керівник балету «Життя», автор ідеї і режисер проекту Ірина Мазур.

10 танцювально-музичних новел із вражаючими історіями митців-українців  відобразять історію нищення України Російською імперією упродовж трьох століть.

Із танцюристами на сцену вийдуть Руслана, Ліля Ваврін, Назар Савко, Олеся Киричук та Ірина Доля. Такою постановкою балет «Життя» долучається до інформаційної війни за свідомість українців. Після показу у Львові «Ремінісценції. UA» поїдуть на гастролі в ніші міста  України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук