Банк Ахметова вирішив не виплачувати йому дивіденди наступні два роки

Рішення не виплачувати дивіденди пов’язане з невизначеністю щодо подальшого розвитку української економіки

ЕкономікаЮрій Братюк, 17 квітня 201928730

Керівництво банку ПУМБ, який належить українському олігарху Рінату Ахметову, вирішило не виплачувати йому дивіденди до 2021 року.

Такої домовленості керівництво банку дійшло з його наглядовою радою, повідомив голова правління ПУМБ Сергій Черненко журналістам FinClub.

«Рішення (щодо прибутку, отриманого у 2018 році – ред.) мають ухвалити збори акціонерів. Ми очікуємо, що розподілення прибутку не буде – весь він залишиться в банку», — повідомив Черненко.

Водночас у банку відзначають, що наразі банк зіткнувся з надлишком коштів. Рішення не виплачувати дивідендів пов’язане з консервативною політикою та невизначеністю щодо розвитку української економіки. Наступного разу дивіденди своєму акціонеру банк планує виплатити за підсумками 2020 року, тобто у 2021 році.

Варто також уточнити, що банк Ахметова, за підсумками першого кварталу 2019 року, став лідером за кількістю відкритих відділень. Згідно до статистики Нацбанку, найбільше банківських відділень закрив державний Ощадбанк – 41 відділення. 12 відділень закрив банк з російським капіталом «Альфа-банк».

У свою чергу низка банківських установ навпаки відкрила нові відділення. Зокрема, 7 нових відділень відкрив банк Ріната Ахметова ПУМБ. Ще 4 нових відділення відкрив банк «Січ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук