Банк Коломойського отримав від НБУ більше ₴1 млрд на рефінансування

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 березня 20154710
Банк Коломойського отримав від НБУ більше ₴1 млрд на рефінансування

У четвер, 12 березня, Національний банк України видав «Приватбанку» черговий стабілізаційний кредит на загальну суму ₴1,215 млрд. Про це йдеться на сайті НБУ.

«Національний банк з метою забезпечення своєчасного виконання ПАТ КБ "Приватбанк" своїх зобов’язань перед вкладниками - фізичними особами - прийняв рішення (постанова правління НБУ № 176/БТ від 12 березня 2015 року) про підтримку його ліквідності та надання чергової суми стабілізаційного кредиту (1,215 млрд гривень) терміном на два роки», - йдеться у повідомленні.

Як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України надано повітряні судна та поруку власника істотної участі в ПАТ КБ «Приватбанк». Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

Однією з умов надання кредиту рефінансування є його використання ПАТ КБ «Приватбанк» виключно для виконання своїх зобов’язань перед фізичними особами.

Під час прийняття цього рішення регулятор керувався тим, що в ПАТ КБ «Приватбанк» зосереджено 26% від обсягу вкладів фізичних осіб по банківській системі та 15% активів банківської системи, а сама фінансова установа є найбільшим банком України і має статус ощадного спеціалізованого (кошти фізичних осіб становлять більше 50% пасивів) банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук