Банк «Львів» підписав стратегічну угоду на 1 млн. євро з данським інвестиційним фондом

Економікапромоція, 28 квітня 20166720
 Банк «Львів» підписав стратегічну угоду на 1 млн. євро з данським інвестиційним фондом

Банк «Львiв» став першою фiнансовою установою в Українi, якiй данський iнвестицiйний фонд IFU надав кредит для подальшого спрямування коштiв українським компанiям, власниками яких є данцi або якi купують обладнання в Данiї чи продають у цю країну товари на довготермiновiй основi. Про це повiдомила член спостережної ради Банку «Львiв» Ірина Заячук. За її словами, угоду пiдписали пiд час дансько-українського форуму 19 квiтня у присутностi прем’єр-мiнiстрiв України та Данiї. Термiн дiї кредитної угоди — до 30 червня 2022 року.

Згiдно з угодою, передбачається надання Банком «Львiв» довготермiнових кредитiв компанiям в Українi з «данським економiчним iнтересом». Перший етап впровадження програми передбачає фiнансування в розмiрi 1 млн. євро. Кредити можуть бути наданi у гривнях та євро у формi овердрафту, iнвестицiйного кредиту чи кредитної лiнiї.

«Довiра данського фонду IFU до Банку «Львiв» — дуже важливе свiдчення фiнансової надiйностi банку. У той час, коли в банкiвськiй сферi кожного дня тiльки те й чути, що негативну iнформацiю, Банк «Львiв» потiшив позитивом — отримано кредит вiд данського фонду. У даний час фiнансування вiд мiжнародних установ одержують лiченi банки», — розповiла член спостережної ради Банку «Львiв» Ірина Заячук.

IFU — данський державний iнвестицiйний фонд для країн, що розвиваються. Вiн спрямований на пiдтримку данських iнвестицiй i торгiвлi шляхом надання їм додаткового фiнансування. Починаючи з 2000 року, фонд став учасником 56 iнвестицiйних проектiв в Українi через кредити або участь у статутному капiталi. Завдяки цим проектам створено щонайменше 7,5 тис. робочих мiсць у сiльському господарствi, у сферi розробки програмного забезпечення, металообробки, деревообробки та в iнших галузях.

IFU має шiсть представництв за кордоном i мережу консультантiв у країнах, де вони працюють. Фонд бере участь в iнвестицiях данських компанiй через акцiонерний капiтал, видiлення кредитiв i забезпечення гарантiй на умовах ринку, а також через надання консультацiйних послуг. Максимальний обсяг прямих iнвестицiй в один проект становить 100 млн. данських крон, що дорiвнює близько 390 млн. грн. станом на квiтень 2016 року.

Нагадаємо, Банк «Львiв» у 2007 роцi став першою фiнансовою установою України, що отримала кредит вiд Пiвнiчної Екологiчної Фiнансової Корпорацiї (НЕФКО). Тепер, майже через 10 рокiв пiсля того, довiра до Банку «Львiв» i його стабiльнiсть, пiдтвердженi спiвпрацею з IFU.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук