Банки Білорусі зупинили кредитування фізосіб і обмежили операції з валютою

ЕкономікаО.Г., 19 грудня 20141460

Білоруські банки призупиняють кредитування фізосіб і запроваджують обмеження на валютні операції з платіжними картами.

Як повідомляє Insider, про зупинку кредитування повідомили «Пріорбанк» («дочка» Raiffeisen CIS Region Holding), «БелВЕБ» («дочка» російського «Внешекономбанка»), «Абсолютбанк», «МТБанк», «Ідея банк» і «Дельта банк».

Водночас «дочка» російського «Сбербанку» – «БПС-Сбербанк» кредитування фізосіб не призупинила, але ввела 30-денний термін розгляду заявок.

Крім того, білоруські банки ввели обмеження на валютні операції з використанням банківських платіжних карт. Зокрема, заборонено переказ коштів з карток, номінованих в білоруських рублях, на картки, поточні (розрахункові), вкладні (депозитні) рахунки в іноземній валюті.

У свою чергу «Альфа-банк» (Білорусь) запропонував клієнтам замовляти валюту за 5 робочих днів.

Нагадаємо, сьогодні через падіння російського рубля Національний банк Білорусі увів 30% збір за купівлю валюти, підвищив до 50% річних процентні ставки за операціями підтримки ліквідності банків, а також рекомендував банкам не допускати до 1 лютого 2015 року нарощування кредитного портфеля в білоруських рублях і не здійснювати зміну валюти грошових зобов'язань позичальників за кредитними договорами. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук