Бельгійський диригент Герман Енгельс готується до концерту у Львові

Головні новини за 21.04Марічка Крижанівська, 21 квітня 2015, 19:18 485 0

Бельгія для тебе — у межах такого благодійного проекту приїхали бельгійські скрипалька та диригент. Матимуть концерти у Львові та Дрогобичі.

У маестро Гармана Енгельса — уже не перші репетиції із симфонічним оркестром Львівської філармонії. До нашої публіки диригент хоче вийти із музичним міксом — творами композиторів Бельгії, Франції і Польщі. Бажає, аби львів’яни відчули різноманіття регіонів Бельгії.

«Ви знаєте, що Бельгія складається із Фландрії, де говорять нідерландською мовою, Валлонії, де розмовляють французькою і ще є німецькомовна частина країни. У нас три офіційні мови. І те, що ми живемо на межі двох великих культур, знайшло відгук у музиці бельгійських композиторів. Ми пропонуємо вам почути це різноманіття», — каже диригент Герман Енгельс.

Концерт у Львові 24 квітня, попереднього дня — у Дрогобичі. Виступ — благодійний, бо збиратимуть гроші на потреби неповносправних українських дітей. Концерт відбуватиметься у межах програми освіти для роботи з інвалідами, яку влаштовують благодійна бельгійська організація «Ораде» та міжнародна громадська організація «Зонта». «Ораде» уже три роки тому запровадила програму соціальної педагогіки для реабілітологів, які працюють з дітьми та молоддю з фізичними вадами.

«Музика згуртовує людей. Неважливо, з якої ви країни, незважаючи на війни, музика може дати вам добрі відчуття, і ми вважаємо, що наша організація може використати силу музики для роботи з  неповносправними», — зазначив президент бельгійської благодійної організації VZW «Oradea» Патрік Беллінк.

Кошти від концерту скерують на впровадження інноваційного методу реабілітації неповносправних і тренінгів для лікарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук