«Білосніжку» 16+ покажуть у Львові

Вистава без тексту, актори все виражають мовою тіла і жестів

Головні новини Львова 11.05Марічка Крижанівська, 11 травня 2016, 17:43 2676 0

У Львівському театрі імені Лесі Українки у неділю, 15 травня, відбудеться прем'єра вистави «Білосніжка». Щоправда, це не казка для дітей, а постановка для тих, кому понад 16 років.

«Білосніжка» – дебютна вистава Анни Єпатко, акторки театру, яка вперше спробувала себе в ролі режисера.

Тут ви не побачите казкових героїв, бо творці вистави перенесли персонажів братів Грімм у реальне життя. Вистава пластична, без тексту, усе актори виражають мовою тіла і жестів.

«У такій постановці потрібна фізична підготовка. Десь місяць у нас просто тренажі були перед тим, аби ми вийшли на сцену. Мені насправді дуже подобається ця робота», – зізнався актор Іван Довгалюк.

На передній план режисерка вивела жіночі образи – звабливо-жорстоку Королеву та ексцентричну Білосніжку.

«Уся справа тут у питанні безумовної любові. Коли нам дають просто так любов наші батьки і що відбувається з людиною, коли вона цю любов отримує. На противагу – що відбувається з людиною, коли любові не має. Це наші фантазії на цю тему», – розповіла режисерка Анна Єпатко.

«Наш погляд на Білосніжку є нетрадиційний тим, що ми бачимо її спочатку як дитину, під опікою батька, її життя минає без жодних труднощів. І потім вона потрапляє у справжній світ, з проблемами, гріхами, світ, який змушує людину змінитися», – додала акторка Марія Городечна.

Особливий акцент у виставі – на світлових ефектах, які підкреслюють задум художниці Оксани Радкевич у сценографії.

«Оскільки особливу роль у виставі відіграє дзеркало, то весь простір заповнено з кусків, уламків дзеркала, що створює таку атмосферу зруйнованості», – пояснила Оксана Радкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук