БК «Черкаські Мавпи» заявив про вихід із Суперліги

СпортОксана Руда, 24 червня 20152330

Український баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» виступили із заявою, у якій попросили вилучити клуб з баскетбольної Суперліги.

Відповідне звернення на адресу генерального директора АБКУ Володимира Поплавського було опубліковане на сайті клубу.

«Причиною такого рішення є наступне: останні два роки Суперліга, під впливом негативних економічно-політичних процесів, значно звузила свою статутну діяльність. Структура Суперліги зазнала критичного скорочення, а функції з проведення чемпіонату були передані до Федерації баскетболу України. Засновники перестали збиратись для обговорення важливих справ Суперліги, статутна діяльність організації по розвитку та популяризації баскетболу нівелювалась», – йдеться у заяві.

Також у заяві названа сума, яку «Ферро-ЗНТУ», БК «Одеса», «Політехніка-Галичина», «Говерла» та «Дніпро-Азот» залишилися винні організації – 1 198 515 гривень.

Окрім того, за даними черкаського клубу, БК «Київ» і «Будівельник» у двох залишилися винні суддям Суперліги за минулий сезон 120 500 гривень.

«Фактично, АБКУ Суперліга вже два роки перебуває в стані системної фінансової та організаційної кризи, а останній рік присутня лише в Інтернеті», – підсумував клуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук