Близька до нардепів Дубневичів фірма продала львівським залізничникам паперу на ₴2,35 млн

ЕкономікаО.Г., 8 квітня 20166000

Регіональна філія «Львівська залізниця» замовила паперу на ₴2,35 млн у пов’язаної з нардепами Дубневичами фірми «Науково-виробниче підприємство «Інтертерм».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», папір постачатимуть протягом цього року. Замовили 31740 пачок паперу формату А-4, щільністю 80±3 г/м2, класу С, по 500 аркушів в пачці. Вартість однієї пачки становить ₴74,1.

Участь у торгах брали 5 компаній, однак пропозиції трьох з них відхилили. Зокрема, і найдешевшу – «Торгова група «Інтерпап» провинилася в тому, що подала одну протерміновану довідку з банку. Ще одну компанію, «Український папір», викинули за те, що допустила арифметичну помилку і не надала письмової згоди на її виправлення.

До слова, переможець торгів НВП «Інтертерм» також зробив помилку в підрахунках, адже вказав значно меншу суму, аніж зазначено в договорі, – менше ₴2 млн. Однак надав згоду на виправлення помилки, і його пропозицію не відхилили.

Єдиним конкурентом НВП «Інтертерм» було ТОВ «ДАКО Плюс» – фірма, яка вже не вперше змагається з «Інтертермом». Засновником є Степан Балай. А до того — Назарій Панчишин, який також був власником близького нардепам Ярославу та Богдану Дубневичам ТОВ «Львівбудмакс».

Власниками ТОВ «НВП «Інтертерм» є Ігор Каїнський і Михайло Манько. Каїнський раніше був тісно пов’язаний із «Корпорацією Колійні ремонтні технології» через Фінансову компанію «Енергія-інвест» та «Украмарін». Також він був керівником НВП «Колійні ремонтні технології», яке заснував Ярослав Дубневич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук