Болгарія допоможе Україні збудувати дорогу Одеса-Рені

Україна спільно з Болгарією побудує дорогу, яка з’єднає Одесу, Болград і Рені, заявив у вівторок, 7 липня, президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим.

«Особливу увагу буде приділено будівництву дороги, яка з’єднає Одесу, Болград і Рені, і стане потужним транзитним коридором на Румунію і через Румунію в Болгарію. Ми домовилися про те, що будуть проведені переговори і з допомогою наших болгарських і румунських партнерів нам вдасться залучити кошти Європейського Союзу. Але річ не лише в коштах, тому що ця дорога повинна стати символом дружби», – заявив Порошенко, якого цитує РБК-Україна.

Президент України також додав, що він домовився з Плевнелієвым про візит міністра інфраструктури в Болгарію.

«Ми сьогодні домовилися про візит міністра інфраструктури (України) в Болгарію і переговори зі своїм болгарським колегою для спільної програми будівництва доріг і загальної інфраструктури, в тому числі на півдні України, і думаю, що це буде надзвичайно важливо», – зазначив президент.

Порошенко також доручив підготувати проект змін до Держбюджету для фінансування будівництва дороги «Одеса-Рені».

«Я дав доручення підготувати проект змін до закону про Державний бюджет України, думаю, що завтра у Одесі мені вдасться його презентувати. Зміна в закон полягатиме в тому, що в результаті рішучих дій щодо наведення порядку на митниці, ми зможемо збільшити надходження в державний бюджет, і частина цих надходжень буде спрямована на будівництво дороги як фінансування з української сторони», – заявив український президент, якого цитує УНН.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук