Борг «Укрзалізниці» на ₴22 млрд планують реструктуризувати до кінця літа

ЕкономікаО.Г., 26 червня 20151360

Міністерство інфраструктури України прогнозує завершити реструктуризацію внутрішнього боргу «Укрзалізниці» перед приватними кредиторами в розмірі ₴22 млрд до вересня цього року. Про це на брифінгу заявив міністр Андрій Пивоварський, пише УНІАН.

«У мене сьогодні була важлива зустріч у Нацбанку, де обговорювалося питання реструктуризації внутрішніх боргів «Укрзалізниці». Я можу знову підтвердити, що до кінця літа ми завершимо реструктуризацію внутрішніх боргів компанії», - сказав Пивоварський. При цьому він не повідомив про подробиці переговорів у Нацбанку.

Нагадаємо, 12 травня «Укрзалізниця» повідомила кредиторам про настання технічного дефолту підприємства у зв'язку з порушеннями зобов'язань з виплати основної суми за деякими внутрішніми двосторонніми кредитними угодами, крос-дефолту за єврооблігаціями.

Відомство також повідомило про плани провести реструктуризацію боргу перед приватними кредиторами на ₴32 млрд при загальній сумі боргу в ₴37,5 млрд.

Під реструктуризацію не підпадають борги «Укрзалізниці» перед офіційними кредиторами, зокрема, перед Європейським банком реконструкції та розвитку і за офіційними двосторонніми позиками перед Ексімбанком Кореї.

На початку червня Мінінфраструктури повідомляло, що розраховує влітку цього року досягти домовленості з кредиторами «Укрзалізниці» за внутрішнім боргом компанії, зокрема, домогтися пролонгації строків погашення боргу в рамках проведення реструктуризації.

Реструктуризація боргу - це одна з форм реорганізації умов боргу, під час якої боржники і кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей, а також про новий графік таких платежів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук