Борис Блох стане художнім керівником Одеської опери

КультураЛідія Мельник, 6 листопада 20142420
Борис Блох стане художнім керівником Одеської опери
фото zriteli.co.il

Колектив Одеського національного академічного театру опери та балету очікує остаточного затвердження кандидатури нового художнього керівника. Ним, за порадою експертів, а також на бажання самої трупи став відомий у цілому світі піаніст та диригент, професор німецького Університету Мистецтв «Фолькванг» Борис Блох.

Борис Блох народився в Одесі. Після закінчення Московської Державної консерваторії ім. П. І. Чайковського у класі професора Д. Башкірова та після від’їзду з СРСР в 1974р. Борис Блох переміг на кількох престижних міжнародних конкурсах, отримавши I премії на Конкурсі молодих виконавців у Нью-Йорку і на Міжнародному конкурсі ім. Ф. Бузоні в Больцано та розпочав активну концертну діяльність. Він виступав як соліст з американськими оркестрами міст Клівленда і Х’юстона, Піттсбурга і Індіанаполіса, Ванкувера і Сент-Луїса, Денвера і Нью-Орлеана, Баффало та ін. Борис Блох є громадянином США, де мешкав тривалий час.

З 1985 року Борис Блох є професором  Університету Мистецтв “Фолькванг” у німецькому місті Ессен. Активно концертує Європою, має численні записи на CD. Регулярно виступає з фортепіанними концертами і у Львові, на фестивалі “Віртуози”.

З 1991 р. Блох також проявив себе і як диригент. В 1993-1995 рр. він уже працював музичним керівником Одеського академічного театру опери та балету. Борис Блох також диригував у Італії (оркестр «Артуро Тосканіні» в Пармі), в Австрії,  Німеччині, Росії, Україні та інших країнах. В його диригентському репертуарі всі опери Чайковського, Рахманінова, Мусоргського, а також багато творів Моцарта, Бетховена, Брамса, Верді, Пуччіні, Рахманінова та  ін.

Міністерство культури України вже затвердило узгоджену з колективом кандидатуру нового художнього керівника Одеської опери, йдеться на офіційному сайті закладу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук