Борис Возницький пише мемуари

Культура15 квітня 20116082

Директор Львівської національної галереї мистецтв Борис Возницький працює над мемуарами. Про це він повідомив 15 квітня на прес-конференції, присвяченій його 85-річчю.

За його словами, свого часу письменники самі порадили йому написати книжку зі своїми спогадами. «Тепер вечорами, буває, щось приходить таке – сідаю і пишу», - розповів Борис Возницький.

Возницький також розповів, що коли книгу про нього готував Павло Грабовський, він зустрівся з письменником декілька разів. Однак коли відбулася презентація книжки за участі, зокрема, Романа Федоріва, Романа Іваничука та Романа Лубківського, письменники зауважили, що для того, аби написати книгу про Бориса Возницького, його треба добре знати, розповів ювіляр.

Під час прес-конференції 15 квітня відбулася також презентація третьої за ліком книжки про директора Львівської галереї мистецтв – «Львівська галерея мистецтв. Колектив та його директор», автором-упорядником якої є працівниця галереї Наталка Філевич (видавництво «Центр Європи»). За словами авторки, книжка написана на основі численних інтерв’ю з Борисом Возницьким та матеріалів, поданих завідуючими відділами та філіями. Тираж частково профінансувало Управління культури Львівської ОДА.

Нагадаємо, що 16 квітня директор Львівської національної галереї мистецтв Борис Возницький відсвяткує своє 85-річчя, а у 2012 році виповниться 50 років його роботи на займаній посаді. За цей час збільшив фонд галереї з 10 тис. до 60 тис. екземплярів. Окрім музейної, займається також дослідницькою роботою – зокрема, досліджує творчість Іоана Пінзеля та барокових скульпторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук