«Боже великий, єдиний» прозвучав на бандурі у стінах Михайлівського собору

Відомий український бандурист Ярослав Джусь (творчий позивний «Бурштин») виконав духовний гімн України у приміщенні Михайлівського собору. Відеозапис цього виконання викладений в мережу.«Зйомки пройшли в дуже символічному місці, пов'язаному з минулорічними подіями, повідомляє Cultprostir.

«Ця композиція покликана умиротворити наші неспокійні душі. «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» - духовний гімн України», - пояснюється в повідомленні авторів відео, яке супроводжує прем'єру ролика.

«Боже великий, єдиний, нам Україну храни», або «Молитва за Україну» - церковний гімн, написаний в 1885 році. Автор музики - композитор Микола Лисенко, слова - відомого поета і перекладача Олександра Кониського. В українських греко-католиків і Українській Православній Церкві Київського патріархату існує традиція виконувати цей твір наприкінці богослужіння.

Відео з'явилося у рамках проекту «Музика воїнів». Його суть полягає в тому, що музикант у військовій формі на одному інструменті виконує важливу для українців мелодію. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук