Британці видали комікс про Гагаріна, що починається з арешту Корольова

Культура12 січня 20115530

Британці видали комікс про першого космонавта Юрія Гагаріна. Комікс розпочинається несподівано - арештом конструктора перших штучних супутників Землі і космічних кораблів українця Сергія Корольова. Вихід книги приурочений до 50-річчя першого польоту в космос.

По це повідомляється на сайті AlphaGalileo.

У 64-сторінковій книзі під назвою "День Юрія: Дорога до зірок" (Yuri `s day: The road to the stars) показує драми і складності радянського життя. Мова йде також про те, як після відомого польоту Гагарін поступово розчарувався в радянській системі, що його створила.

Автори коміксу Ендрю Кінг (Andrew King), Пірс Бізоні (Piers Bizony) і Пітер Ходкінсон (Peter Hodkinson) мали намір розкрити всю складність радянських реалій.

Окрім Гагаріна, в коміксі йдеться про "батька" радянської космічної програми Сергія Корольова - він спроектував пілотований космічний корабель "Восток-1", на якому Гагарін облетів Землю.

Розповідь у коміксі починається з кінця 1930-х років, коли Корольов був заарештований за звинуваченням у шкідництві, а потім шість років провів у таборах. Крім генерального конструктора і самого Гагаріна, серед героїв коміксу - найкращий друг Гагаріна Олексій Леонов - перша людина у відкритому космосі, космонавт, блискучий пілот та суперник Гагаріна - Герман Титов, а також Микола Каманін, який керував підготовкою космонавтів до польотів, а також брат і сестра Гагаріна з дітьми, що були спіймані під час нацистського вторгнення у Росію.

Наразі комікс опублікований тільки англійською мовою. Надалі його планується перекласти кількома іншими мовами, у тому числі російською. Купити чи переглянути книгу можна на офіційному сайті видавництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук