Бюджет Львівської області на 2011 буде складним через податкову реформу, - ЛОДА

Економіка20 грудня 20106092

Бюджет Львівської області на 2011 рік буде дуже складним, спрогнозував 20 грудня на прес-конференції у Львівській ОДА начальник головного фінансового управління Олег Демків.

"Цілком очевидно, що бюджет на наступний рік буде дуже складний, буде мати певні ризики. Перш за все ризик стосується реалізації податкової реформи, впровадження нових ставок і податків, тому реальність дохідної частини місцевих бюджетів є в полі зору особливої уваги органів виконавчої влади області", - зазначив Демків.

"Розрахункові показники по бюджетних видатках за цих умов є дуже напруженими", - наголосив він.

Також Олег Демків вказав на те, що поправки до Бюджетного кодексу передбачають певну децентралізацію податків і бюджетної системи загалом на користь базового рівня – міських, селищних та сільських. Внаслідок цього, за його словами, низка обласних програм зазнає змін, і ОДА буде уважніше моніторити ситуацію із фінансуванням видатків незахищеного характеру із цих бюджетів.

Зокрема, доходи зі зборів єдиного податку, за словами Демківа, йтимуть на фінансування видатків капітального характеру. "За нашими прогнозами, це – більше 200 млн грн, що дозволяє отримати додатковий фінансовий ресурс для бюджетів базового рівня", - наголосив він.

"Ми маємо сподівання, що наступного року область може отримати не менший, або й більший фінансовий ресурс на соціально-економічний розвиток територій як субвенцію з державного бюджету", - повідомив він також, додаючи, що Львівська ОДА сподівається на отримання додаткового ресурсу для ремонту доріг комунального значення.

Що стосується філософії Львівського обласного бюджету на 2011 рік, то також присутній на прес-конференції заступник голови ЛОДА Геннадій Дмитренко повідомив, що економія відбуватиметься за рахунок скорочення витрат на утримання апарату. Навпаки, збільшення видатків планується у сфері соціальних виплат.

Як інформував ZAXID.NET , на тій же прес-конференції Олег Демків висловив сподівання, що до 20 січня на Львівщині уже будуть прийняті усі бюджети базового рівня – у тому випадку, якщо Верховна Рада прийме державний бюджет на цьому тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук