Бюджет Львова отримав ₴11 млн від оренди комунального майна

У Львівській міськраді пояснили, чому 71% орендованих комунальних приміщень орендуються за пільговою ціною

У Львові загальна площа орендованих комунальних приміщень становить 352 тис. м2. При цьому майже 250 тис. м2, або 71% від загальної площі, орендують за пільговою ціною в 1 грн за 1 м2. По це повідомили в управлінні комунальної власності Львівської міської ради.

«Пріоритети, які ми ставимо при оренді майна, – це, в першу чергу, задоволення потреб структурних підрозділів міста. В цьому напрямку ми вже два з половиною роки дуже плідно працюємо, бо всі об’єкти, які вивільняються, ми пропонуємо до розгляду, в першу чергу, департаменту гуманітарної політики», прокоментувала начальниця управління комунального майна ЛМР Інна Свистун.

За її словами, завдяки цьому в останні роки відбувається переселення дитячих закладів, УДЮМКів з напівпідвальних приміщень, які вони займали раніше, у приміщення на перших поверхах. Крім цього, амбулаторії сімейної медицини переносять у приміщення, які є більш зручними для відвідування.

Крім цього, за пільговою ціною орендують комунальні приміщення у Львові державні установи та велика кількість громадських організацій.

Зазначимо, надходження від оренди комунальних приміщень до бюджету Львова з початку 2017 року склали 11 млн грн. У минулому році від оренди приміщень місто отримало 44 млн грн, тоді як у 2015 році – 39 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук