Чемпіонські каруселі

«Реал» ледве не програв болгарському «Лудогорцю», а «Барселона» втратила очки в Парижі

08:43, 2 жовтня 2014

Гарячий сезон єврокубкових матчів лише стартував, а вже встиг порадувати і здивувати затятих футбольних вболівальників. У Лізі чемпіонів, яка кожного року збирає найкращі клуби Європи, завершився другий тур групового етапу. У той час, коли «гірники» драматично не зуміли втримати перемогу над «Порту» у Львові, гравці ПСЖ влаштували гольову перестрілку із «Барселоною», а скромний словенський «Марібор» зумів вистояти у матчі проти німецького Шальке».

Про результати усіх поєдинків другого туру групового етапу Ліги чемпіонів - дивіться в огляді ZAXID.NET.

Група А. Абсолютна гармонія панує у групі А, де усі суперники після другого туру заробили по 3 очки, програвши і перемігши по разу. Однак з найкращою різницею м'ячів турнірну таблицю групи очолює «Ювентус».

Щодо матчів другого туру, то тут шведський «Мальме» із рахунком 2:0 переміг грецький «Олімпіакос», а іспанський «Атлетіко» мінімально здолав «Стару синьйору» з Італії, перемігши «Ювентус» з рахунком 1:0.

Група В. Цього разу зірковому Кріштіану Роналду у складі королівського клубу довелося летіти у Болгарію до місцевого футбольного гранда, команди «Лудогорець». Цікаво, що болгарам вдалося забити першими - на 7 хвилині господарі поля вийшли вперед, а вже на 11 хвилині Роналду не зміг реалізувати пенальті.

«Вершковим» довелося грати у мінусі до 25 хвилини, коли Кріштіану таки зумів зрівняти рахунок. Однак для іспанців не все так гладко складалося на полі у Болгарії. У результаті «Реал» зумів виграти, однак забити другий гол вдалося аж на 85 хвилині зусиллями Каріма Бензема.

У паралельному матчі цієї ж групи англійський «Ліверпуль» поступився швейцарському «Базелю» із рахунком 1:0.

Наразі таблиця цієї групи виглядає так: «Реал» (6 очок), «Ліверпуль» (3), «Базель» (3), «Лудогорець» (0).

Група С. Попри нульову нічию у матчі другого туру із «Монако» російському «Зеніту» вдалося зберегти першість у групі. Зазначимо, що у цьому матчі український захисник Анатолій Тимощук не вийшов на поле і не зумів допомогти одноклубникам із Санкт-Петербургу.

У свою чергу німецький «Байер» познущався над минулорічним фіналістом Ліги Європи, португальською «Бенфікою». Німці без особливих зусиль закотили своїм південним гостям три м'ячі, не отримавши належної контратаки у відповідь.

Турнірна таблиця групи С сформувалася так: «Зеніт» (4), «Монако» (4), «Байер» (3), «Бенфіка» (0).

Група D. Наразі дортмундська «Боруссія» є беззаперечним лідером групи із двома перемогами у своєму активі. В останньому матчі «чорно-жовті» всуху розгромили бельгійський «Андерлехт» на виїзді із рахунком 3:0.

У паралельному матчі англійський «Арсенал» з такою ж різницею голів переміг турецький «Галатасарай» - 4:1. Хет-триком у цьому поєдинку відзначився англійський футболіст Денні Уелбек.

Турнірна таблиця групи виглядає так: «Боруссія» (6), «Арсенал» (3), «Галатасарай»  (1), «Андерлехт» (1).

Група Е. Гіркі сльози продовжують лити вболівальники московського ЦСКА, які у попередньому турі не стрималися після розгромної поразки в Римі, а цього разу не зуміли втримати бодай нічию у домашньому матчі з «Баварією». Мюнхенці перемогли москвичів при пустих трибунах у Хімках із рахунком 1:0. Єдиний гол у цій зустрічі забив Томас Мюллер.

У свою чергу «Манчестер Сіті» розписав мирову з італійською «Ромою», завершивши поєдинок із рахунком 1:1.

Таким чином лідером групи є «Баварія» (6), далі йде «Рома» (4), потім - «Манчестер Сіті» (1) та ЦСКА (0).

Група F. Дуель у Парижі між місцевим ПСЖ та іспанською «Барселоною» завершилась з рахунком 3:2 на користь господарів. Суперники боролися за кожен метр поля і двічі зуміли відповісти один одному голом на забитий гол. Зокрема, Мессі забив у ворота французів одразу ж після голу Давіда Луіса. Таким ж чином на гол Матьюіді відповів Неймар, забивши за дві хвилини після взяття французом воріт «Барселони».

Тим часом на Кіпрі місцевий АПОЕЛ та голландський «Аякс» розійшлися миром із рахунком 1:1.

Відповідно позиції у групі розподілились наступним чином: ПСЖ (4), «Барселона» (3), «Аякс» (2), АПОЕЛ (1).

Група G. Скромний словенський «Марібор» із двома очками на рахунку займає другу позицію в групі. Вдруге у цьогорічній Лізі чемпіонів словени грають із нічийним рахунком, при чому цього разу вистоявши в бою проти «Шальке» у Німеччині - 1:1. У наступному матчі «Марібор» поміряється силами із «Челсі», який зараз є лідером групи.

Зокрема, англійці у цьому турі зуміли мінімально здолати португальський «Спортинг» із рахунком 1:0. Єдиний гол у поєдинку забив сербський футболіст Неманья Матіч.

Наразі турнірна таблиця групи виглядає так: «Челсі» (4), «Марібор» (2), «Шальке» (2), «Спортінг» (1).

Група Н. Поєдинки цієї групи стали чи не найбільш драматичними у другому турі Ліги чемпіонів. Зокрема, донецький «Шахтар» не зумів втримати перемоги над португальським «Порту» у Львові, пропустивши на останніх хвилинах зустрічі два голи. Португальці сприйняли рахунок 2:2 як перемогу, а для «гірників» нічия стала справжньою поразкою.

У паралельному матчі білоруський БАТЕ приймав вдома іспанський «Атлетік», який зумів здолати із рахунком 2:1.

Таким чином турнірне становище групи Н сформувалося так: «Порту» (4), БАТЕ (3), «Шахтар» (2), «Атлетік» (1).

Третій тур Ліги чемпіонів відбудеться вже 21 та 22 жовтня. Нагадаємо, що у цьому турі донецький «Шахтар» вийде на поле проти БАТЕ.