Через артобстріли повністю зупинилися чотири заводи «Метінвесту»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 18 серпня 20142150

В результаті потужних артобстрілів у Донецькій області були пошкоджені лінії електропередач, що живлять міста Єнакієве і Харцизьк, що призвело до повної зупинки виробництва на Єнакіївському металургійному заводі (ЄМЗ), Єнакіївському коксохімпромі (ЄКХП), Харцизькому трубному заводі (ХТЗ) та Авдіївському коксохімічному заводі (АКХЗ).

Про це повідомляється в прес-релізі компанії «Метінвест» у понеділок, 18 серпня.

На даний момент через активні бойові дії в околицях Єнакієвого, Авдіївки та Харцизька немає можливості відновити роботу ліній електропередач.

За словами представників «Метінвесту» - представники групи роблять все можливе для надання «зеленого коридору» для ремонтних бригад для того щоби вони налагодили електропостачання до згаданих заводів.

Єнакіївський метзавод – один з провідних світових виробників квадратної заготовки. Харцизький трубний завод – найбільший в Україні і один з лідерів в Європі серед виробників труб. АКХЗ - найбільше в Європі високотехнологічне коксохімічне підприємство, а ЄКХП виробляє коксохімічне сировину для ЄМЗ.

Зупинка таких масштабних металургійних підприємств – це удар не лише по тисячам працівників та їх сім'ям, але й по всій економіці України. Окрім соціально-економічних наслідків, жителі всього південного сходу України виявилися під загрозою техногенних катастроф.

Як повідомлялося, в кінці липня був повністю знеструмлений Авдіївський КХЗ, а днем раніше – припинено виробництво на ЄМЗ. У суботу, 16 серпня, з території ЄМЗ збройними представниками ДНР був викрадений новітній маневровий тепловоз.

Нагадаємо, «Метінвест» - найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи перебувають, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

«Метінвест» є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюга від видобутку вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю.

Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Акціонерами «Метінвесту» є Група СКМ (71,25% акцій), що належить українському бізнесменові Рінату Ахметову, Група компаній СМАРТ (23,75% акцій), засновником якої є Вадим Новінський і компанія Clarendale Limited (5%), бенефіціаром якої є Володимир Бойко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук