<

Через пожежу на «Межирічанській» на Львівщині перевірятимуть інші шахти

Економіка14 січня 20114480

У зв’язку із аварією на шахті «Межирічанська» на Львівщині Держгірпромнагляд ініціює провести позапланові оперативні перевірки розроблених вугільними підприємствами заходів щодо рятування людей, попередження та ліквідації аварій. Теруправління у Львівській області перевірить шахти ДП «Львіввугілля» та «Волиньвугілля».

Особливу увагу звертатимуть на план ліквідації аварії та можливість його ведення в дію, а також забезпечення шахт, горизонтів та гірничих виробок запасними виходами, їх придатність для пересування людей, проходження гірничорятувальників у респіраторах і транспортування потерпілих, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Держгірпромнагляду.

Інспектори Західної державної міжрегіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості проконтролюють наявність, стан і розташування засобів рятування гірників: місця зберігання саморятівників, пункти переключення в саморятівники та підготовку працівників до їх використання.

Буде відстежено стан вентиляційних пристроїв, пожежозрошувальних трубопроводів, справність водозапірної арматури та пожежних кранів, пожежних рукавів та стволів; наявність в нормативній кількості засобів пожежогасіння; функціонування гірничорятувальної станції і допоміжної гірничорятувальної команди.

При виявленні порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці роботи заборонятимуть, а особи, які не забезпечили виконання вимог промислової безпеки, будуть притягнуті до відповідальності.

Відновлення робіт здійснюватимуть після повного усунення порушень та особистої перевірки відповідальних осіб теруправління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук